statystyki szczegółowe

Aktualności

Grom rozgromiony!

• autor: delhati, 2014-04-05 22:19

Nasze panie na inauguracje rundy wiosennej, III ligi kobiet gr. dolnośląska - wysoko pokonały na własnym obiekcie drużynę z Udanina 11:1 (7:0)

Cały mecz "Czarne" dominowały na boisku. Zdecydowanie przeważały umiejętnościami. Od początku zastosowały wysoki pressing, czego skutkiem była błyskawicznie strzelona pierwsza bramka. Kolejne padały w małych odstępach czasu. Zawodniczki z Udanina strzeliły sobie dwa samobóje. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 7:0. W drugiej połowie udało się zdobyć 4 bramki. Jedno honorowe trafienie dla gości padło po akcji z kontrataku i błędzie obrony. Z czasem zaczęło dokuczać zmęczenie, co przekładało się na mniejszą skuteczność przy oddawanych strzałach. Piłka bardzo często mijała bramkę tuż obok słupka lub brakowało bardzo niewiele by wykończyć liczne sytuacje na swoją korzyść. Nasze piłkarki do końca walczyły o podwyższenie wyniku i stwarzały groźne akcje jedna po drugiej. Większość czasu gra toczyła się na połowie Udanina.

Wypowiedź pomeczowa kapitan zespołu - Marleny Bajsarowicz:

"- Jestem dumna i zadowolona z naszej dzisiejszej gry. Pogoda nam sprzyjała i grało się przyjemnie. Wyszłyśmy na to spotkanie skoncentrowane i mocno zmotywowane. Walczyłyśmy do końca o jak najlepszy rezultat. Naszym celem było dobre rozpoczęcie sezonu i zdobycie kompletu punktów - co w pełni udało się zrealizować. To zwycięstwo podbudowało nasze morale i dodało skrzydeł. Ogromnie cieszyłyśmy się z tego wysokiego wyniku meczu.

Za tydzień udamy się do Jeleniej Góry, gdzie czeka nas ciężka walka o punkty. Będziemy chciały zrewanżować się za wiosnę, gdzie przegrałyśmy ten pojedynek jedną bramką. Na pewno damy z siebie wszystko i będziemy walczyły do ostatniej minuty.

Z nowym trenerem współpraca układa nam się znakomicie i świetnie się dogadujemy, mimo iż  jest z nami zaledwie miesiąc czasu. Trener Konon przygotował nas bardzo dobrze do tego spotkania - pierwszy raz osiągnęłyśmy tak wysoką wygraną.

Dziękujemy wszystkim kibicom za przybycie i zapraszamy serdecznie na kolejne mecze!"